Friend or Foe

24. července 2011 v 12:46 | Narushi |  Drabbles - Naruto
Fandom: Naruto
Postavy: ShinoKiba
Kategorie: Erotika, smutek, smrt, nic extra
Info: Je to takové malé nic, co mě ani nenapadlo. Jen to ze mě vyšlo při poslouchání jedné písně. Nečekejte nic světoborného, já si myslím, že to za nic nestojí.Nicotný pohled za brýlemi a zahalená tvář. Nebylo vidět nic, ale to ani nebylo třeba. Kibovy oči setrávaly zavřené a rty měl zkroucené do spokojeného úsměvu. Shino jej laskal svými dlouhými pátravými prsty a tichými slůvky dokazoval vše, co mělo být původně vidět.
Vlhký polibek, otření se, náléhavost.
Bojoval proti vzrušení seč mohl, ale Shinovy pokusy se stávaly čím dál tím úspěšnějšími.
Odtržení, strhnutí, knoflíčky na podlaze.
Znovu jej dostával, znovu jej miloval, ačkoliv to bylo zakázané. Měl nařízeno nenávidět, lhát a bojovat. Namíst toho miloval, pravdu říkal a líbal. Naléhavě, chtivě, rychle si nárokoval doteky svého partnera, neb jen chvíli spolu mohli prožít a vypustit tak všechen cit, který je sžíral. Nedbali zničeného oděvu, nedbali prokousnutých rtů, jediné, na čem teď záleželo, byla blízkost toho druhého. Ten povznášející pocit chtíče a lásky, který se kolem nich tak viditelně vznášel, dováděl k šílenství. Jen chvilku měli jeden pro druhého, jen okamžik, když se jejich rty setkaly, přebytečné svršky shodily a krátké milování proťalo tichou noční oblohu.
A znovu se oblékali.. a znovu se krátce líbali.. V rychlosti sbírali vše, co bylo znovu potřeba. Znovu se loučili a znovu odcházeli... Po dvou krocích se zastavili, otočili a zkrátili vzdálenost mezi nimi. Té noci poslední polibek plný vášně. Té noci poslední polibek vůbec, neboť za rohem byl pozorovatel, který neváhal. Když se jejich rty konečně rozdělily, následoval zvrat. Následovala bolest, krev na tvářích a poděšený výraz v očích. Vztáhl ruce ke svému milenci v zoufalém gestu a prosbě. Zachytil jej a zpoza brýlí se mu vynořily dvě slzavé cestičky.
Zakašlání, zpotácení se, horká náruč od lepkavé krve.
Poslední záblesk v očích a zjištění. A pak už jen temnota, nicota, smrt. A namísto obvyklého zpěvu, do tichého rána zazněl zoufalý pláč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 24. července 2011 v 13:36 | Reagovat

Tak a teď tě nenávidím. Ani nevím, kterého z nich jsi mi zabila. Nenávidím tě, nenávidím! :D
:( Úh. Chci k tomu napsat něco hrozně inteligentního a potěšujícího, ale vážně se na nic nezmůžu. Jen... SHINOKIBA! :D
(A tupé, fanynkovské "jéé ^^".)

2 Narushi Narushi | Web | 24. července 2011 v 13:46 | Reagovat

Zabila jsem ti Kibu... ten jediný mohl vzhlížet k Shinovi a Shino jediný mohl konečně odemknout své city a rozbrečet se. Heh. Nu, díky za komentář :*

3 Pajikas Pajikas | Web | 24. července 2011 v 14:58 | Reagovat

fíí.
ShinoKiba :)
barunka začla, všechny budem pokračovat? :) neříkám že to je špatně, ten pár má rozhodně něco co sebe. :) je originální, aspoň v čechách a líbí se mi číst o nich. A kor od vás dvou.. Ale zpět z povídce.
Moničko, na to, žes tak dlouho nepsala, to snad ani není znát. Našla sem jednu chybu, ale to se dá snadlo opravit. Někde ti tam chybí písmenko, ale to na celkovým efektu povídky nic nemění. Je to na začátku sladké a na konci zvrat. To, co já neumím. Tleskám, chválím. :)

4 LoLo LoLo | Web | 24. července 2011 v 19:22 | Reagovat

Nádherné. Silné. Procítěné. Líbilo.

^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama