Kapkami deště míchaný 2

20. července 2011 v 19:59 | Narushi |  Kapkami deště míchaný
Kapitola druhá.

"Hej Naruto, kam jdeme?" Kiba už nezněl zvědavě, nýbrž nervózně, každou chvíli se otáčel a kontroloval okolí. Procházeli pod starými, leckdy již nesvítícími lampami a kolem nich bylo slyšet jen hučení moře a šelest krys na nočních hodech. Po další nepříjemné chvíli ticha se konečně zastavili. Naruto se otočil na Kibu a mrkl na něj, než se otočil zpět ke dveřím a pěstí na ně zabušil. Zpočátku se nedělo nic, ale během minuty se dveře rozlétly dokořán a vypustily ven kouř, pach potících se těl a hlasitou, téměř až nesnesitelnou hudbu. Kiba se nad tím vším zašklebil, avšak Narutovo potěšení sílilo každým dalším schodem, a tak se Kiba pokusil překousnout ten puch, hlasitou hudbu a kouř štípající do očí. Sešli schody do podzemí a to, co na ně čekalo, mladý Inuzuka skutečně nečekal. Místnost byla sice prosycená pachem kouře, alkoholu a potících se těl, ale vypadala kouzelně. Zařízená celá v černé, po zdech byly vymalované hvězdy a uprostřed obrovský měsíc v úplňku. Stolky byly rozmístěny po stranách kruhové místnosti a přímo pod zářícím měsícem se vlnilo asi dvacet těl. Celé to pak působilo jako bar na nebesích. Z Kibových úst vyšel tichý zvuk údivu, rozšířil oči a rozhlédl se užasle kolem.
"Naruto, jak jsi..." nedořekl však, neb se mu mladý blonďák ztratil mezi davem tančících lidí. Pousmál se a vydal se pomalu k baru, cestou se stále rozhlížel po návštěnvících baru a tupě se při tom šklebil. Jakmile došel ke kýženému místu, vyhoupnul se na barovou židli a pohledem vyhledal barmana.
"Dvojitou whiskey, prosím.." pobaveně sledoval hádku páru opodál, zatímco čekal na svou objednávku. Poklepával dlouhými prsty o pult a hlavou pohyboval do rytmu zdejší hudby. Nepovšiml si však podivína sedícího opodál, jenž jej zarytě pozoroval. Jakmile dostal své pití, automaticky ho do sebe kopl, zašklebil se a objednal další. A s novou sklenkou přibyla další, posléze znovu a znovu. Nakonec se Kibovy vjemy začaly slévat dohromady a jeho zrak se motal po temném baru. Již tak v něm bylo velmi málo světla a s jeho postupnou opilostí se zdálo, že je jej stále méně a méně. Připitoměle se usmíval na všechny strany, čímž způsobil, že se na něj nejedna dívka snažila lepit a získat tak jeho tělo alespoň na jednu žhavou noc.
"Dámy, omluvte mne.." zapředl Kiba měkkým a slastným hlasem, zatímco se zpotácel ze židle a na poslední chvíli se chytil baru, aby neupadl na ne zrovna čistou podlahu. Zachechtal se sám sobě, vymanil se z dívčích náručí a rozešel se zpříma k onomu podivínovi sedícímu opodál. Jeho výraz by se dal srovnat s pouliční děvkou, ale nezdálo se, že by mu to nikterak vadilo. Provokativně se opřel rukou o mužův klín a postavil se do vyloženě nabízivé pózy. Vycenil své ostré šipáčky do úsměvu a olízl si mokré rty od whiskey. Muž, stále nehybný, hleděl zpoza své černé kapuci na mladíka, jeho černé oči vypadaly zvědavě, ačkoliv jeho netečná tvář říkala opak. Kiba v něm díky své opilosti nepoznal muže, jímž tak pohrdal. Lascivně se usmál a přejel prsty po jeho tváři. Mladý Aburame nereagoval, snad jen jeho obočí se mírně zdvihlo pod Kibovým podivným chováním.
"Barmané!" zaječel nemálo otravným tónem a objednal dvě sklenky whiskey, mírně se zakymácel a posléze ucítil, jak ho příjemně velká dlaň drží kolem pasu tak pevně, že se cítil v bezpečí. Automaticky se na něj natiskl, vzal si svou sklenku whiskey a vypil ji na ex. Zahihňal se jak laciná děvka a rukou zajel svému společníkovi do kalhot. Neobtěžoval se zeptat a automaticky se snažil probojovat k jeho cennému mužství. S vítězoslavným uchechtnutím prsty sevřel již napůl stopořenou Shinovu chloubu. Nečekal na nic a začal jej pomalu zpracovávat, očima propaloval ty černé duhovky naproti němu. Jen tiché zavdychání vyšlo z Aburamenho úst, než se jeho velká ruka sevřela kolem té Kibovy a zarazila všechny jeho pohyby. Naklonil se k němu a do ucha mu zašeptal tak tiše, že jej Kiba málem nezaslechl.
"Jsi opilý."
Ale na to Inuzuka sotva reagoval, uchechtl se a kopl do sebe i Shinův příděl whiskey, načež se začal pomalu sklánět ke klínu svého společníka. Tentokrát však jeho ruka vyklpuzla zpoza Kibových zad a pevně ho chytila na vlasy. Vytáhl Kibu opět do vzpřímené polohy a hlasitěji pronesl.
"Inuzuko, nech toho." Kiba překvapeně vyhekl, zapotácel se a málem by znovu upadl, kdyby ho Shino opět nezachytil. Tajemně se zašklebil jeho směrem a přivřel víčka k sobě.
"J-je mi zle." Vyřkl pouze a chytil se za žaludek, vytáhl druhou ruku z Aburameho klína a snažil se alespoň otočit, aby nevrhl přímo na něj.
"Hm, vyvedu tě ven." Zamumlal klidným tónem Shino, podepřel Kibu a spěšně s ním vyšel ven z baru. Jen co se Kibův nos setkal s čerstvým vzduchem, nevolnost se zvýšila a on se vyzvrcel hned pár metrů od hlavních dvěří vedoucích do baru.
"N-naruto.." zamumlal a znovu dávil, ještě zaslechl nějakou odpověď a zavřel oči. Během několika málo okamžiků usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 20. července 2011 v 20:09 | Reagovat

Kiba-děvka, Shino s cennou chloubou, alkohol, slash (yaoi), perverze, Naruto, který to zřejmě pořádně schytá, epesní výkřik "barmané" inspirovaný my-víme-čím a hlavně třetí příděl mně věnované povídky za jeden jediný večer. Yup, zbožňuju tě. Konečně je na české scéně někdo kromě mě, kdo píše ShinoKiba (přestože je to pro mě, což v podstatě trochu ztrácí ten význam, ale víš jak) :D Jednou jedinkrát si můžu tenhle pár přečíst, namísto abych se trápila nad jeho psaním a posléze to po sobě v zoufalé shinokibovské touze znovu četla. Konečně je někde péro namísto dick, sahal namísto touch a jsem na tvém blogu místo na anglických webech. Vážně, kdo by pro mě tohle udělal? Málokdo. Děkuju ti za to. (A za prasárny a Kibu-megaukeštětku :D)

2 Narushi Narushi | Web | 20. července 2011 v 20:24 | Reagovat

Ah ah ah! Děkuju!!! Jsem rád, že se ti to líbí a zároveň i, že to máš kde číst ^^ Možná nezůstanu jen u jednoho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama