Kapkami deště míchaný 3

20. července 2011 v 23:00 | Narushi |  Kapkami deště míchaný
Kapitola třetí.

***
Zakašlal. Přetočil se na bok. Zamručel a zkřivil tvář do bolestné grimasy. Znovu se přetočil. Spadl z postele. Vzbudil se.
Prudce se posadil a ruka mu automaicky vylétla vzhůru k bolavé hlavě, projela rozcuchanými vlasy a tam se zastavila.
"Moje hlava.." zamručel Inuzuka zuboženě a vyhrabal se na nohy, až poté si teprve uvědomil, že není u sebe v ložnici, ale v naprosto cizím pokoji. Zaplavila ho panika, děs a poznání. Rozhlédl se po šedavých stěnách, na kterých byly vyvěseny různé entomologické nálezy. Otřásl se a zamířil ke dveřím, aby co nejrychleji uprchl z hmyzího doupěte. Ale když se jeho prsty dotkly chladné kliky, z druhé strany ji někdo zmáčkl a vstoupil dovnitř. Díky Kibovu pomalému reflexu se uhnout ho dveře zasáhly přímo do čela a on se zapotácel a následně dopadl na zadek.
"Ah.. au!" vyjekl překvapeně a vzhlédl k již otevřeným dveřím, v nichž stál celý Kibův problém. Shino.
"Šípková růženka se probudila." Zkonstatoval mladý Aburame letargickým tónem a postoupil do pokoje, aby za sebou zavřel dveře, o které se posléze opřel. Hleděl upřeně do Kibových očí, oblečen do černých volných tepláků a temně zeleného trika, byl bosky a jeho obličej postrádal obvyklé maskování. Kiba zavrčel a sjel Shina nenávistným pohledem.
"Sedni, psisko!" Přikázal Shino tak pevným hlasem, že se Kiba skutečně neopovážil ani hnout a jen na muže nad sebou překvapeně zíral.
"Měl bys být vděčný, že jsem tě tam nenechal, štěně."
"Kdo se prosil o tvou švábí pomoc!" Vyštěkl ten zatracený malý grázl a založil si ruce na prsou.
"Nic jsem od tebe nechtěl, hm!" I přesto, že si Inuzuka stál za svým názorem, se Shino křečovitě usmál a přidřepl si k němu, rty u Kibova ucha.
"Skoro jsi mne prosil o ošukání jako nějaká nadržená čubka, Inuzuko." Shinova ruka vylétla ke krku jeho hosta a pevně jej sevřela.
"A-abu..arhg..." zachroptěl Kiba, oči se mu rozšířily v němém úžasu a ústa otevřela, lapaje naléhavě po dechu. Inuzukovy ruce se sevřely kolem Shinova zápěstí a v panické hrůze začaly tahat.
"Když se budeš bránit, akorát ti to ublíží, štěně." Zahučel Shino až nesmírně jemným hlasem, nešlo však přeslechnouti něco jiného. Podtext zuřivosti a nadřazenosti. Kiba proto omámeně stáhnul své ruce a nechal je volně padnout podél těla, jeho pootevřené rty brzy zakryla jemná a horká ústa jeho dosavadního věznitele. Sevření na krku povolilo, ale tlak, který se mu objevil na hrudi, ho donutil nazad padnout na podlahu. Oči stále překvapeně rozevřené, tělo zkoprnělé a neschopné pohybu, odporu. Slabiny začaly nechtěně reagovat na Shinův horký polibek, pokusil se vydrat z hrdla zavrčení a perverzáka ze sebe shodit, ale jeho tělesná hmotnost byla podstatně větší, tudíž byla jeho snaha marná. Zaškubal sebou ve snaze se alespoň trochu vyprostit z toho pevného, škrtícího sevření, ovšem jediné, čeho docílil, bylo náhlé horko a bolest na tváři. Hlava se mu otočila na stranu po síle facky, jež dostal, tiše zasyčel.
"Drž, čubko!" zamumlal neústupně Shino a na Kibu se bez ostychu posadil, aby ho uzemnil ještě víc. Ruce mu upevnil za hlavou a sklonil se k němu, temně se usmívajíc. Cítil na svých vzrušených slabinách ty jeho, provokativně a velmi pomalu se o ně otíral, zatímco Kibův krk posypával mnoha polibky i kousanci. Štěně pod ním chvílemi kňučelo, chvílemi odporovalo jeho praktikám, dotekům či polibkům, ačkoliv jeho ztopořený penis chtěl něco jiného.
"Ty zakuklenej bastarde!" Neodpustil si Inuzuka a vzepjal se, aby Aburameho řádně kousl do klíční kosti. Mezi zuby se mu dostala mladíkova krev a její železitá chuť mu stekla na jazyk. Prudce otevřel oči a celý se propnul proti Shinovu bledému tělu.
"Neříkej..." Byla jeho odpověď okamžik před tím, než z něj hrubě serval všechno možné oblečení. Kdykoliv se Kiba zvedl, Shino ho tvrdě uhodil do hrudníku a donutil si znovu lehnout.. Stékající krev po hrudníku nevnímal, hodlal toho zmetka pořádně potrestat. Když se mladík snažil zvednout již po čtvrté, uzemnil ho Aburame dalším přiškrcením.
"Buď hodný pejsek." ušklíbl se, rukou mu přejel po nahém těle a došel až mezi nohy k ztopořenému penisu, jenž chytil stejným způsobem jako Kiba ten jeho den předtím. Zmáčkl, skoro až bolestivě a koleny si hravě roztáhl jeho nohy. A ačkoliv se Inuzuka tvářil nesouhlastně, poslušně roztáhl nohy jako opravdová děvka.
"Táhni, Aburame!" Ucedil tiše a odvrátil od něj zarudlý obličej od studu, přesto si znovu uštědřil mlaskavou facku na levou tvář. Zakňučel a přivřel oční víčka, Shinovo počínání začínalo dělat své a jeho tělo opravdu toužilo po každém dalším doteku. A když Shnovy prsty vklouzly do Kiboa suchého otvoru, nedokázal zakrýt překvapený a bolestný výkřik. Propnul tělo a srazil se s tím Shinovým, erekce mu přitom o sobě dala bolestivě znát. Mezi zaťatými zuby mu proklouzlo zasténání, čímž Shina donutil k dalšímu kroku. Bez ohledu na Inuzukův malý zadek do něj v mžiku hrubě vstoupil. Zpočátku se zarazil, ale prudkým přírazem se dostal dovnitř. Prudce vydechl a zavřel oči, pevně přitom sevřel hýždě svého dočasného milence. Chvíli zůstal v klidu a hleděl na brečící štěně pod sebou, jeho slzy ho nikterak nevyvedly z rovnováhy, stejně jako krvácející konečník.
Pomalu se vysunul a prudce přirazil přímo na Kibovu prostatu, ten samozřejmě zareagoval tichým zaskučením plným bolesti i vzrušení. Tvář křivil do nenávistné grimasy a pokaždé, když se Shino dostal na dosah jeho ostrých zubů, si neodpustil tvrdé a zhýralé kousnutí. Po chvíli, když se milencův konečník dostatečně přizpůsobil, začal Aburame přirážet drsněji, rychleji a naléhavěji. Po zbytek aktu mlčel a pouze tiše vzdychal, oči měl pevně zvařené a ústa jemně pootevřená, obočí stažené k sobě. Kiba hleděl do jeho pohledné, nyní mírumilovné tváře a říkal si, že by ho dokázal milovat, ačkoliv ve skutečnosti jej požírala nenávist vůči jeho nynějšímu sexuálnímu partnerovi. Chtělo se mu křičet bolestí a ponížením, chtělo se mu slastně vzdychat a zvrhle prosit o víc! Chtělo se mu být jeho děvkou a chtělo se mu ho zabít.
Pokaždé, když Shino přirazil na jeho prostatu, se Kiba vzepjal a slastně přivřel víčka, ačkoliv se snažil své potěšení neúprostně skrývat. Všechen boj již dávno vzdal a nechal Aburameho se vyřádit. Cítil se poskvrněný, zneužitý, jako laciná kurva. Nejhorí však mělo přijít o pár chvil později, když sám sebe nachytal, jak ejakuluje na své ploché břicho a zhýrale volá Shinovo jméno. Ten však do zprzněného Kiby ještě chvíli přirážel, než se sám propnul v kýžené slasti a s poměrně hlasitým vydechnutím vyvrcholil do své hračky.
S mlasknutím vyklouzl z Inuzuky a postavil se na nohy, otíraje si do trika zpocené čelo.
"Jdi domů." Bosou nohou ho jemně nakopl do boku, otočil se a zmizel za dveřmi, Kibu zanechávaje na podlaze, poskvrněného, zničeného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 20. července 2011 v 23:10 | Reagovat

Auvajs! Zlý Shino-chan, moc zlý. Tohle na mě bylo skoro až příliš drsné. Ne slova, ne zacházení, jen asi krvácející.. víš kde.. jau. Ale je pravda, že Shino nemůže být pořád něžný milovník, no ne? Docela mi to připomíná jednu anglickou povídku, do které jsem se zamilovala, tam se Shino choval obdobně. Štěně/čubko/psisko výrazy to celé pěkně kořenily. :)

2 Narushi Narushi | Web | 20. července 2011 v 23:13 | Reagovat

Um um um, tak nějak nevím, zda to brát jako pochvalu nebo kritiku? Nějak nevím. Přesto děkuji za koment :)

3 Pajikas Pajikas | Web | 27. července 2011 v 21:57 | Reagovat

z třetího nezůčastněnýho pohledu se mi líbil konec.
tan nezůčastněnej nadhled Shina.
"jdi domů."
moc se mi to líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama