Nad hradem svítá

3. srpna 2011 v 23:05 | Narushi |  Drabbles - Harry Potter
Fandom: Harry Potter
Postavy: Tom Raddle
Kategorie: Erotika, temnota
Info: Není co dodat..Sžírán touhou po vraždě, nadvládě, moci, chodíval temným sklepením za noci jasné a spřádal plány.Úšklebek zdobil jeho tvář, zatímco se čepele nožů zarývaly do iluze kolem něj a nutily ho k barbarským činům.
Ruka sjela do kalhot, hlava schovala se do stinného výklenku a vlasy se zhýrale spojily s plísní na zdi, spokojeně. Ústa vyzívavě otevřená, přijímala nepříjemně štipavý vzduch, zatímco po suchých rtech tančil vlhký chlapcův jazyk. Hlasivky, rozvibrované slastí, netlumily své projevy a nechávaly vzdechy se vábně vznášet v okolní temnotě.
Ruka intenzivně zpracovávala jeho úzký, dlouhý úd a s každým dalším pohybem nabírala na rychlosti. Stěny se stáhly kolem stinného místa a z iluze se stala realita, neb čepele, jež jej donutily v tak barbarský čin, právě zrtratily tvar a hmotu. Dostavil se chtivý orgasmus, lepkavá tekutina se vmístila do tkané látky jeho oděvu a úd v jeho ruce ochabl. Dlouhá odmlka následovala a chodbou se vznášel jen příslib temnoty. Zanedlouho se ten bláznivý smích, který se mu dral skrz hrdlo, prorval bolestivě ven a odbourával z tváře poslední zbytky pocitů, jenž jej v nedávné chvíli zaplavily. Nad hradem svítalo, ale jeho oči plné černě a nenávisti, bažící po nadvládně a moci, již nikdy nespatřily světlo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 4. srpna 2011 v 0:24 | Reagovat

Spřádal plány :D Kujme pikle, kujme pikle, obvyklééé i neobvyklééé.. :D *brouká si dál "Kujme pikle, pikle kujme, spekulujme, intrikujme!"* :D
Já nevím, ale celá tahle povídka je jen jedna velká (já vážně NECHCI říct frázovitá) onanie - doslova. Nemohla jsem se do toho vůbec položit.
..Teď mě zmlátíš o.O

2 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | Web | 4. srpna 2011 v 8:35 | Reagovat

No, nevím. Mám z toho poněkud rozporuplné pocit. :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama